logo instagram
logo facebook

Stwórzmy razem coś pięknego!

Formularz kontaktowy

Gdzie można mnie znaleźć?

Obecnie mieszkam w Białymstoku, ale fotografuję na terenie całej Polski, jak również za granicą. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

© 2020 Fotograf Rafał Kopkowski  |  Polityka prywatności i cookies

Telefon: 507 128 532

Ślub Moniki i Kamila miałem przyjemność fotografować w słoneczną lipcową sobotę zeszłego roku. Tym, co zapamiętałem najbardziej, i co będę pewnie jeszcze długo pamiętał, to pełen autentycznego wzruszenia i widocznej w oczach fascynacji moment first looku. Kamil nieco się pośpieszył i zaskoczył Monikę, ale w ten sposób ta chwila wypadła jeszcze bardziej naturalnie. To niezwykle ujmujące, kiedy para z nieco większym stażem i bagażem codziennych obowiązków - Monika i Kamil są już dumnymi rodzicami małych, przystojnych dżentelmenów - potrafi być ze sobą tak bardzo spontanicznie.

Zarówno ślub, jak i przyjęcie odbyły się nad Bugiem - świadkiem przysięgi pary młodej był mały, drewniany kościółek w urokliwych Serpelicach, przyjęcie zaś odbyło się w przepięknie położonym - w środku lasu, nad samym brzegiem rzeki - hotelu Eternite w Wólce Nadbużnej. Monika zadbała i starannie zaplanowała każdy detal uroczystości. Suknia została uszyta na zamówienie i według jej własnego projektu, na zamówienie została również wykonana biżuteria. Przewodnimi kolorami tego dnia były biały i zielony z akcentami modnego od kilku sezonów brudnego różu. W tych odcieniach utrzymane były dekoracje w kościele i na sali weselnej, w tej ostatniej gamę barw uzupełniły dodatki w kolorze starego złota.

Sesja poślubna nie mogła się nie odbyć w nadbużańskich klimatach. Zaplanowaliśmy ją wspólnie w nieco późniejszym terminie. Pomimo tego, że ze względu na pogodę, musieliśmy się troszkę pośpieszyć i skrócić czas robienia zdjęć, dobry nastrój i atmosfera zaowocowały kilkoma, mam nadzieję, naprawdę dobrymi zdjęciami. Zapraszam do oglądania!

 

Lokal: Eternite

Fryzura: Hidden Beauty

Oprawa kwiatowa: Lilium

 

16 grudnia 2018

Reportaż ze ślubu i sesja plenerowa Moniki i Kamila

Fotograf Rafał Kopkowski
Logo Instagram
Logo Facebook