logo instagram
logo facebook

Stwórzmy razem coś pięknego!

Formularz kontaktowy

Gdzie można mnie znaleźć?

Obecnie mieszkam w Białymstoku, ale fotografuję na terenie całej Polski, jak również za granicą. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

© 2020 Fotograf Rafał Kopkowski  |  Polityka prywatności i cookies

Telefon: 507 128 532

Fotograf Rafał Kopkowski
Logo Instagram
Logo Facebook

O mnie

 

Cieszę się, że do mnie trafiliście!

Jestem fotografem z Białegostoku, pracuję jednak na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Wasze historie opowiadam fotograficznie od przeszło 10 lat.

Zawodowo wykonuję przede wszystkim zdjęcia ślubne i rodzinne, ale zajmowałem się też innymi obszarami  fotografii komercyjnej. Zdobytym doświadczeniem dzieliłem się prowadząc warsztaty fotografii ślubnej w Lubelskiej Szkole Fotografii. Moje reportaże były publikowane m.in. na portalach "Ślub na Głowie" i "Bridelle".

Prywatnie jestem mieszkającym w Białymstoku, ale zakochanym w Lublinie Ślązakiem, o wyraźnie śródziemnomorskich inklinacjach. Tym, co sprawia mi największą przyjemność, kiedy nie fotografuję, jest literatura. Czytam, bywa, że piszę. Najlepiej wypoczywam nad morzem, najchętniej podróżuję tam, gdzie jest ciepło. Odkąd pamiętam są ze mną psy, rasowe i niekoniecznie.

 

Styl pracy

 

Preferuję naturalny, reportażowy styl zdjęć, dlatego też fotografując staram się być zawsze przede wszystkim dyskretnym i uważnym obserwatorem. Nie ingeruję w przebieg wydarzeń, ale staram się dostrzegać ich wszystkie, warte uchwycenia, momenty. W ten sposób z każdego reportażu ślubnego, z każdej sesji ślubnej, czy rodzinnej staram się stworzyć niepowtarzalną opowieść, wyłącznie Waszą własną. Wy i Wasze historie jesteście z kolei dla mnie nieustającym źródłem inspiracji i sprawiacie, że praca, którą wykonuję, sprawia mi tak wiele satysfakcji i mobilizuje do podejmowania wciąż nowych wyzwań.

 

Stwórzmy razem coś pięknego