Data ślubu:
Miejscowość:
Twój e-mail:
ZAPYTAJ O OFERTĘ
ZAPYTAJ O OFERTĘ
Form sent seuccessfully - thank you.
Wypełnij wszystkie pola!

STWÓRZMY RAZEM COŚ PIĘKNEGO

W fotografii cenię minimalizm oraz kompozycyjną czystość kadru.

Taki ponadczasowy, klasycznie elegancki, a jednocześnie nowoczesny styl fotografii sprawia, że zdjęcia ogląda się z przyjemnością przez wiele lat.

 

Zawodowo fotografuję od przeszło 10 lat, przez ten czas wykonałem setki reportaży i sesji. Potrafię sobie doskonale poradzić w każdych warunkach i najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach. Moje doświadczenie daje więc Wam gwarancję spokoju oraz pewność co do efektu końcowego.

Podczas reportażu staram się być dyskretny i niewidoczny, nie ingeruję w przebieg wydarzeń, starając się uchwycić to, co w tym dniu najważniejsze. Na sesjach zdjęciowych koncentruję się w pełni na pokazaniu Waszej niepowtarzalnej relacji stawiając na spontaniczność i nieskrępowaną atmosferę. 

Naturalnie piękne emocje

Ponadczasowy styl

Moje doświadczenie to Wasz spokój

WYJĄTKOWE ZDJĘCIA Z WASZEGO WYJĄTKOWEGO ŚLUBU

"Rafała znaleźliśmy szukając fotografa na nasze wesele. Od razu urzekło nas jego poczucie estetyki oraz piękne kadry. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm i dyskretne działanie w niczym nie zaburzyły przebiegu uroczystości, a zdjęcia wyszły cudowne. Na sesji wykazał się wielką pomysłowością co przyniosło niebywały efekt. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę! Serdecznie polecam!"

Justyna & Bartek

"Fotografia ponadczasowa. Jeżeli szukają Państwo fotografa, który uwieczni chwile na długie lata to z pewnością polecamy p. Rafała Kopkowskiego. Fotograf "niewidzialny" podczas uroczystości z wielką wrażliwością i dbałością o szczegóły potrafi za pomocą fotografii stworzyć historię, którą ogląda się z zapartym tchem i chce się do niej wielokrotnie wracać. Wybraliśmy p. Rafała oglądając jego poprzednie realizacje od razu czując, że jest to "magia" i profesjonalizm, który chcielibyśmy oglądać także na naszych ślubnych zdjęciach. Usłyszeliśmy też wiele pozytywnych opinii od naszych gości o zdjęciach i przepięknie wykonanym albumie ślubnym. Ponadto p. Rafał potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, wydobyć piękno i uczucie z zestresowanych "modeli" podczas sesji zdjęciowych :) Całe przygotowanie i obróbka materiału jest profesjonalne i połączone z bardzo dobrym kontaktem z wykonawcą. Fotograf godny polecenia i Państwa zaufania."

Ewelina & Marcin

"Polecamy wszystkim szukającym fotografa który potrafi jak nikt inny uchwycić najpiękniejsze chwile. Cierpliwy, dyskretny, wykonujący zdjęcia jak dzieła sztuki. Gdybyśmy mieli wybrać jeszcze raz na pewno był by to Rafał. Dziękujemy za piękne zdjęcia :)"

Ewa & Jacek

Opinie

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Polecany przez / publikacje na:

polecany przez Zankyou
polecany przez Bridelle
polecany przez Ślub na głowie

Długoletnie doświadczenie fotograficzne poparte zdobytą wiedzą to fundament na którym buduję Wasze zaufanie.

Stwórzmy razem coś pięknego - Rafał Kopkowski